Yerli Borsalar

FELIXO NEDİR, HEDİYE OLARAK DAĞITTIĞI FELIX ($FLX) COIN GÜVENİLİR Mİ?

Bu yazımızda kısa bir süre öncesinde yaptığı 125x artışla gündem olan Bitexen borsası ve Exen coin’e benzerliği ile adından söz ettiren Felixo borsası ile hediye olarak dağıttığı Felix Coin inceleyeceğiz. 

FELIXO BORSASI 

30 Ekim 2018’de “Türkiye’nin en güvenilir borsası” sloganı ile lansmanı yapılan Felixo kripto para borsası bir buçuk yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Bugüne kadar yerli ve yabancı pek çok firma ile yazılım projeleri geliştirmiş bir ekip tarafından kurulan borsanın kendine ait kripto parasının adı ise Felix. 

Felixo borsasında kripto para alıp satmanın haricinde Coin kiralama, Marj ticareti gibi işlemler de yapılabiliyor.

Borsa bu günlerde düzenlediği bir kampanya ile belli başlı görevleri yerine getiren kullanıcılara hediye olarak kendi kripto parası olan FELİX ($FLX) hediye ediyor. 

FELIX COIN NEDİR?

Felix Coin, Ethereum altyapısını kullanan Felixo borsasına ait kripto paradır. Felixo borsası yaptığı kampanya ile belli görevleri yerine getiren kullanıcılara hediye olarak bu paradan dağıtacağını açıkladı. Bunun üzerine Felix coinin fiyatı çok kısa sürede 2,5x gibi bir artış gösterdi. Çok yakın geçmişte yine bir borsa coini olan Bitexen borsasına ait Exen Coinin yaptığı 125x artışı hatırlatan kampanya sayesinde $FLX coine yoğun bir ilgi oluştu. 

FELIX COIN NASIL KAZANILIR?

Felix Coin kazanabilmek için öncelikle Felixo Borsasına referanslı bir linkle üye olma şartı var. Aşağıdaki linke tıklayarak Hangi Borsa referansı ile Felixo borsasına kayıt yaptırabilirsiniz.

https://www.felixo.com/?ref=hangiborsa

Kayıt olduktan sonra sitenin üst kısmında bulunan “Airdrop” linkine tıklamanız gerekiyor. Açılacak sayfada hangi görevden ne kadar $FLX kazanacağınızı görebilirsiniz.. Görevler arasında; SMS onayı için telefonunuzu bağladığınızda 500 $FLX, kimlik doğrulaması yaptığınızda 1.500 FLX, borsaya kripto para yatırdığınızda 500 $FLX, kin alım satımı yaptığınızda günlük 250 $FLX, bir arkadaşınız sizin referansınızla kayıt olursa 250 $FLX gibi ödüller veriyor. Diğer görevler arasında Twitter, Facebook, Youtube, Telegram hesaplarını takip etme gibi görevler bulunmakta. Ayrıca web üzerinde içerik oluşturduğunuz taktirde de ödül kazanabiliyorsunuz.

Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa yorum kısmından veya Twitter hesabımızdan bize sorabilirsiniz.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *